axe

SVARBUS PRANEŠIMAS APIE AXE PRODUKTO SAUGUMĄ

Axe Dark Temptation Gift Pack containing Floating Speaker

Nedidelis skaičius produkto „Axe Dark Temptation Gift Pack containing Floating Speaker” turi gedimą, o tai reiškia, kad kabelis gali perkaisti kraunant garsiakalbį.

Žmonių saugumas, kurie perka ir naudoja mūsų produktus, visada yra prioritetas. Todėl mes, imdamiesi atsargumo priemonių, atšaukiame šį produktą ir pradedame tyrimą kartu su tiekėju. To pasekoje, prašome nenaudoti kabelio ir garsiakalbio.

Produktas (su barkodu) atšaukiamas:

8710522414835

Axe Dark Temptation Gift Pack containing Floating Speaker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asmeninės priežiūros priemonės, esančios šiuose dovanų pakuotėse, neturi blogos įtakos ir yra saugios naudoti. Galime patvirtinti, kad jokie kiti “Unilever” ar „AXE” produktai nesukelia produkto saugumo rizikos, įskaitant ir dovanų pakuotes.

Jeigu Jūs turite bet kurį produktą iš šių išvardintų ir Jums reikia papildomos pagalbos ar informacijos, prašome kreiptis į mūsų „Careline” vartotojų liniją. Jūsų, kaip vartotojo, teisės nėra pažeistos.

NEMOKAMA VARTOTOJŲ LINIJA:

800 2004 (EE), 802 00990 (LV), 8 800 70070 (LT)

Norėtume visiems iš anksto padėkoti už bendradarbiavimą ir supratimą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AXE dušo želės, dezodorantai ir purškiami dezodorantai yra sukurti, kad suteiktų vyrams pasitikėjimo savimi atrodyti, kvepėti ir jaustis puikiai – nuo momento, kada jie atsibunda ryte, iki vakaro mieste pabaigos. 

Naudodami AXE vyrai gali parodyti pasauliui savo išskirtinumą ir patrauklumą.
AXE yra gyvenimo būdo prekės ženklas, jo žinutė pasiekia tiek vaikinus, tiek merginas per unikalias jų patirtis – to suteikti negali joks kitas prekės ženklas. 

Atsigaivinkite duše ir pajuskite įkvepiantį aromatą, kuris suteiks naujų jėgų realizuoti save. Išlaikykite gaivumo ir pasitikėjimo savimi pojūtį visą dieną su vienu iš AXE dezodorantų. Būkite geriausia savęs versija!

Sekite mus

Mūsų prekės ženklai

Dove axe Super Viva Rexona Magnum Ben&Jerry’s
Dove Man+ Care Baltija