Ben&Jerry’s

Sveika, Lietuva! „Ben&Jerry’s“ atvyko jūsų palepinti euforiją sukeliančiais ledais. Savo ledus praturtiname senu geru šokoladu ir apdovanojimus laiminčia sausainiu tešla, ir tai dar ne viskas – kuriame skonius, kurie patenkintų kiekvieno norus.

Mes, B&J’s, naudojame tikrus pieno produktus pagal Tvarios pienininkystės programą – tik laimingos karvės ir jokių augalinių riebalų. Jokių dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar emulsiklių. Sąžiningos prekybos sertifikatas, aukščiausios kokybės sudedamosios dalys ir ant kraiko laikomų vištų kiaušiniai. Mažiau oro ir daugiau gabalėlių bei įdarų! Taigi griebk šaukštą, nukelk dangtelį ir pirmyn!

Mes ne tik gaminame puikius ledus, bet ir laikomės savo principų – kad meilė yra meilė, pasaulis vertas būti apsaugotas, o sėkmė skanesnė, kai visi ja mėgaujasi. Pritari? Tad kabink kąsnį!

Istorija

Nuo renovuotos degalinės kažkur Burlingtone, JAV, iki tolimiausių vietovių, kurių vardų neištariame, kelionė, prasidėjusi 1978 metais, kuomet du vaikinai nusprendė įkurti ledų verslą, yra tokia legendinė, kokie euforiniai yra patys ledai. B&J’s 2000 metais sujungė jėgas su „Unilever“, kad sukurtų dar dinamiškesnį, socialiai atsakingą ledų verslą ir pasiektų tolimesnius pasaulio kampelius. Šiandien B&J’s ledus gali rasti daugiau kaip 34 šalyse visame pasaulyje!

Kontaktai:[email protected]

Sekite mus

Mūsų prekės ženklai

Dove axe Super Viva Rexona Magnum Ben&Jerry’s
Dove Man+ Care Baltija