AXE

SVARBUS PRANEŠIMAS APIE AXE PRODUKTO SAUGUMĄ

Axe Dark Temptation Gift Pack containing Floating Speaker

Nedidelis skaičius produkto „Axe Dark Temptation Gift Pack containing Floating Speaker” turi gedimą, o tai reiškia, kad kabelis gali perkaisti kraunant garsiakalbį.

Žmonių saugumas, kurie perka ir naudoja mūsų produktus, visada yra prioritetas. Todėl mes, imdamiesi atsargumo priemonių, atšaukiame šį produktą ir pradedame tyrimą kartu su tiekėju. To pasekoje, prašome nenaudoti kabelio ir garsiakalbio.

Produktas (su barkodu) atšaukiamas:

8710522414835

Axe Dark Temptation Gift Pack containing Floating Speaker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asmeninės priežiūros priemonės, esančios šiuose dovanų pakuotėse, neturi blogos įtakos ir yra saugios naudoti. Galime patvirtinti, kad jokie kiti “Unilever” ar „AXE” produktai nesukelia produkto saugumo rizikos, įskaitant ir dovanų pakuotes.

Jeigu Jūs turite bet kurį produktą iš šių išvardintų ir Jums reikia papildomos pagalbos ar informacijos, prašome kreiptis į mūsų „Careline” vartotojų liniją. Jūsų, kaip vartotojo, teisės nėra pažeistos.

NEMOKAMA VARTOTOJŲ LINIJA:

800 2004 (EE), 802 00990 (LV), 8 800 70070 (LT)

Norėtume visiems iš anksto padėkoti už bendradarbiavimą ir supratimą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 

 

 

 

 

 

AXE гели для душа, дезодоранты и спреи для тела созданы, чтобы дать молодым людям уверенность в том, что они будут выглядеть, пахнуть и чувствовать себя самым лучшим образом - с самого утра и на протяжении всей ночи на вечеринке. 

AXE помогает молодым людям выразить свою идентичность, что делает их привлекательными для окружающего мира. Axe, как никакой другой бренд, позволяет парням и девушкам получить особенный опыт. Почувствуй свежесть волнующего аромата, дающий энергию для самореализации. Сохраняйте свежесть и уверенность в себе в течение всего дня с одним из дезодорантов AXE.

Будь лучшей версией себя! 

Следи за нами

Наши бренды

AXE Super Viva Rexona Magnum Ben&Jerry’s Dove Man+ Care